Znojmobraní!!
Konec léta je nejvhodnějším obdobím pro návštěvu Jižní Moravy a vynechat královské město Znojmo by byl doslova hrdelní zločin!! Obzvlášť pak v burčákovém období, kdy je tímto blahodárným nektarem třeba prolít hrdlo a obměnit si unavenou krev ;-)