Letní a zimní mapy

Bez podrobné mapy to napoprvé skoro nejde a tady se můžete dobře připravit na svá dobrodružství ...

Strava – sociální síť pro sportovce

V této multifunkční aplikaci můžete detailně zaznamenávat všechny své sportovní aktivity, vytvářet vlastní trasy a segmenty, hlídat si tréninkové plány a hlavně sdílet své zážitky a zkušenosti s dalšími sportovci z celého světa!! STRAVA navíc umožňuje export tras do vaší navigace, virtuální soupeření s "kolegy" na oblíbených úsecích a mnoho dalších zajímavých a užitečných funkcí... Základní verze je bezplatná a bohatě stačí ;-)

Vysočina – Novoměstsko

Několik posledních zim počasí běžeckému lyžování na Vysočině nepřeje a závodní tratě ve Vysočina Areně jsou často jedinou možností v celé ČR, jak si kvalitně zalyžovat ... Ale když napadne sníh, jsou okruhy kolem Tří Studní, Sněžného a Studnic kouzelné. No, a v létě na kola je Novoměstsko hotový ráj!! Mrkněte na mapy, kam vyrazit:

Šumava – Bílá stopa

Když jsem začínal objevovat bílé stopy a cyklostezky na Šumavě, vozil jsem po kapsách tyto vytištěné mapky, které mě mnohokrát zachránily od bloudění ... Dneska je sice moderní mít vše v mobilech a on-line, ale vyrazit trénovat do divoké přírody jen s malou mapou a nehlídat drahou techniku, je značně osvobozující ;-)

Seznam.cz – mapy

Určitě každý znáte službu Mapy.cz, kterou nejčastěji používám pro plánování svých celoročních sportovních výletů ... Mapy jsou velmi podrobné a odpovídají realitě. Můžete si ověřit nejen vzdálenost a nadmořskou výšku, ale taky převýšení a nastoupané metry. Navíc je zde režim zimních map s vyznačenými stopami pro lyžaře:

Sportovní videa a fotoreporty ze zajímavých míst, které mohou být výzvou i inspirací...