Sportovní areály

Tady se můžete podívat na nejlepší sportovní areály v Čechách a na Moravě, které pravidelně navštěvuji a doporučuji!!

Vysočina Arena

Tento moderní sportovní areál v blízkosti Nového Města na Moravě byl dějištěm Mistrovství světa v biathlonu 2013 a celoročně slouží nejen profesionálním sportovcům, ale i nadšeným amatérům!! Pokud jste tu ještě nebyli, tak neváhejte a přijeďte v zimě na běžky na závodní tratě nebo v létě na kolo na místní singletracky - je to super!! Více informací najdete zde:

Sportoviště města Sušice

Hlavně v letních měsících je v Sušici a jejím okolí nádherně!! Můžete si zaplavat v čisté řece Otavě nebo ji sjet na kánoích, vyrazit na kolech do okolních kopců, na bruslích nebo kolečkových lyžích na cyklostezku u řeky anebo se vyřádit na přilehlých sportovištích u nového bazénu ... V Sušici Vám nebude stačit ani celý týden, abyste si vše užili ;-)

Lyžařský areál Zadov

Šumavský Zadov a Churáňov nabízí optimální kombinaci pro milovníky lyžování - 7 sjezdovek různé obtížnosti včetně večerního provozu a závodní tratě pro běžecké lyžování s návazností na nejhezčí šumavské turistické okruhy. Areál se nachází v nadmořské výšce přes 1.100 metrů nad mořem a skvěle se zde trénuje ...

Sportovní videa a fotoreporty ze zajímavých míst, které mohou být výzvou i inspirací...