Sportovní partneři

Spřátelení sportovci a partnerské organizace, města, sportovní centra a oddíly, jejichž aktivity přispívají k rozvoji sportu ...

Spinning – Sušice

Nový areál bazénu v Sušici nabízí mnoho možností, jak se v příjemném a čistém prostředí sportovně vyřádit ... Spinning je výborný nejen jako příprava na cyklistickou sezonu, ale našlápnutá hudba, týmová atmosféra a dobrej trenér z něj dělá vynikající trénink a adrenalinový zážitek ;-)

Sportovní centrum DTJ Vysočina

Již více než 10 let se starám o sportovní a vzdělávací centrum pro neziskové organizace v Budišově u Třebíče a za tu dobu se podařilo navázat spolupráci s mnoha sportovními oddíly, ale i se stovkami amatérských sportovních nadšenců ... Areál DTJ Vysočina a okolní Horácká krajina nabízí výborné podmínky pro cyklistiku, běhání a všechny kolektivní míčové sporty:

Alpinning – Třebíč

Navštívil jsem v ČR několik alpinningových center, ale jednoznačně nejlepší úroveň má to třebíčské ... Chodím tam cvičit už mnoho let a alpinning jsem si hodně oblíbil. Je to komplexní dynamický sport, který zvyšuje kondici a koordinaci a také obsahuje prvky aerobiku a strečinku. Navíc se cvičí skupinově a na hudbu, takže je to i zábava ;-)

Sportovní videa a fotoreporty ze zajímavých míst, které mohou být výzvou i inspirací...